Cross

Nowoczesne akcesoria motocyklowe

Aby móc cieszyć się swobodną i komfortową jazdą na motocyklu, pojazd powinien zostać wyposażony w odpowiednie gadżety. Profesjonalne akcesoria motocyklowe są dostępne w sklepie internetowym rooader.pl. Dzięki nim można specjalistycznie zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą.

Tutaj swoje zastosowanie znajdą alarmy motocyklowe i blokady tarcz hamulcowych. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kierowców przygotowano katalog produktów w postaci kasków, ochraniaczy, gogli i okularów. Alarm do motocykla i skutera posiada automatyczne przypomnienie o aktywowaniu alarmu.

Już cztery sekundy po wyłączeniu stacyjki urządzenie automatycznie emituje komunikat : Aktywuj alarm. To dodatkowa ochrona przed porwaniem, ponieważ silnik zostaje unieruchomiony w ciągu trzech sekund, zostanie uruchomiony alarm dźwiękowy, a kierunkowskazy nie będą się błyskać. Silnik nie może zostać ponownie uruchomiony. Istnieje możliwość zdalnego zatrzymania silnika poprzez odcięcie zasilania. Sygnał dźwiękowy i kierunkowskazy również nie będą działać. W jaki sposób odnaleźć pojazd? Syrena zostanie włączona, a kierunkowskazy będą działać przez około cztery sekundy po to, aby odnaleźć zaparkowany pojazd.

Ustawienia czułości posiadają aż trzy poziomy niski, średni i wysoki. Każdy sygnał jest sygnalizowany błyskaniem kierunkowskazów i sygnałem dźwiękowym. Warto wiedzieć, że silnik można również uruchomić zdalnie i tym samym przygotować pojazd od jazdy, zanim się do niego dotrze.

Uniwersalne gogle motocyklowe

Uniwersalne gogle motocyklowe typu enduro są dostępne w ofercie sklepu internetowego rooader.pl. Najchętniej wybieranym kolorem jest czarny. Produkt został wyposażony w szybkę i system wentylacji zapobiegający parowaniu. Gogle marki Avina wyprodukowane zostały z solidnych surowców. Artykuły tej marki od wielu lat znajdują rzeszę zadowolonych klientów. Ich wielka zaleta jest oryginalny design, nowoczesny kształt i atrakcyjna cena. Należy dodać, że wszystkie produkty marki Avina tworzone są w Chinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *