Motocykl na parkingu

Zabezpieczenie motocyklu i kierowcy podczas podróży

Zestaw alarmowy przeznaczony do motocykli i skuterów umożliwia bezpieczne pozostawienie pojazdu, na przykład przed supermarketem, na parkingu czy polu namiotowym. Alarm został wyposażony w dwa piloty, syrenę oraz głośnik. Co więcej, posiada dodatkowo funkcję włączania się z pilota i możliwość uruchomienia głosu lektora w języku angielskim.

WM MOTOR to marka części zamiennych i akcesoriów do motocykli, skuterów i pojazdów i ATV. Jej produkty są dostępne w sklepie internetowym rooader.pl. W ofercie sklepu znajduje się szeroka gama sprawdzonych produktów, które charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Części i akcesoria sprowadzane są od stałych producentów z Chin, Tajlandii, Indii oraz Tajwanu. Z kolei kierowcę i pasażera zabezpiecza odpowiednio wybrana odzież.

Bardzo dobrej jakości letnia kurtka sportowo-turystyczna marki LEOSHI została doceniona przez motocyklistów. Obszerne panele wentylacyjne wykonane z materiału mesh gwarantują doskonały przepływ powietrza nawet w bardzo upalne dni. Kurtka wyposażona jest dodatkowo w membranę wodoodporną. Posiada regulację w pasie, regulację obwodów mankietów i ramion oraz zamek do spięcia ze spodniami. Bezpieczeństwo zapewniają: piankowy ochraniacz pleców, protektory ramion i łokci oraz elementy odblaskowe poprawiające widoczność na drodze.

Oryginalne spodnie sportowo-turystyczne zostały wykonane z wysokiej jakości mocnego materiału, który zapewnia wysoki komfort nawet podczas dalekich podróży. Spodnie posiadają ochraniacze bioder i kolan, regulacje w pasie i zamki na dole nogawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *