Motocyklista

W trosce o swoje bezpieczeństwo załóż odzież motocyklową!

Akcesoria motocyklowe to nie tylko kufry, sakwy i odblaski. Do tej kategorii zalicza się również odzież motocyklowa, która chroni kierowcę i pasażera przed upadkiem, wiatrem i chłodem.

Na przykład spodnie marki LESOSHI dostępne są w ofercie sklepu internetowego rooader.pl w bardzo atrakcyjnej cenie. Ich podwyższony stan dobrze chroni dolną część pleców. Membrana wodoodporna zabezpiecza kierowcę podczas deszczu. Natomiast wypinana podpinka ocieplająca doskonale sprawdza się podczas chłodnych dni. Elementy odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo. A dwie kieszenie przydadzą się do przechowywania drobiazgów.

Uniwersalne spodnie sportowo-turystyczne zostały wykonane z wysokiej jakości mocnego materiału, który zapewnia wysoki komfort nawet podczas dalekich podróży. Dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Spodnie posiadają ochraniacze bioder i kolan, regulacje w pasie i zamki na dole nogawek. Do kompletu warto kupić wiatrochronną kurtkę. Obszerne panele wentylacyjne wykonane z materiału mesh gwarantują doskonały przepływ powietrza nawet w bardzo upalne dni.

Kurtka wyposażona jest dodatkowo w membranę wodoodporną. Posiada regulację w pasie, regulację obwodów mankietów i ramion oraz zamek do spięcia ze spodniami. Bezpieczeństwo zapewniają: piankowy ochraniacz pleców, protektory ramion i łokci oraz elementy odblaskowe poprawiające widoczność na drodze. Zwieńczeniem kolekcji będą kask i mufki osłaniające dłonie przed deszczem, wiatrem i mrozem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *