Motocykle - podróż

Niezbędne w podróży akcesoria motocyklowe

Aby cieszyć się komfortową jazdą motocyklem, musimy mieć pewność, że pojazd jest sprawy. Dobrze również jest się wyposażyć w odpowiednie gadżety. Profesjonalne akcesoria motocyklowe są dostępne w sklepie internetowym rooader.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki nim można profesjonalnie zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą.

Warto zamontować alarmy motocyklowe i blokady tarcz hamulcowych. A w trosce o swoje zdrowie i bezpieczeństwo można kupić kilka nowoczesnych gadżetów w postaci kasków, ochraniaczy, gogli i okularów. Alarm do motocykla i skutera został zaprojektowany w automatyczne przypomnienie o aktywowaniu alarmu.

Już cztery sekundy po wyłączeniu stacyjki motocykl automatycznie emituje komunikat: Aktywuj alarm. Stanowi to dodatkową ochronę przed porwaniem, ponieważ silnik zostaje unieruchomiony w ciągu trzech sekund. Co więcej, zostanie uruchomiony alarm dźwiękowy, a kierunkowskazy nie będą się działać. Istnieje także możliwość zdalnego zatrzymania silnika motocyklu poprzez odcięcie zasilania. Wtedy sygnał dźwiękowy i kierunkowskazy również nie będą działały.

W jaki sposób odnaleźć pojazd? Podczas poszukiwań syrena zostanie włączona, a kierunkowskazy będą ponownie działać przez około cztery sekundy po to, aby odnaleźć zaparkowany pojazd. Warto wiedzieć, że ustawienia czułości posiadają trzy poziomy niski, średni i wysoki. Każdy sygnał jest sygnalizowany błyskaniem kierunkowskazów i sygnałem dźwiękowym. Silnik można również uruchomić zdalnie i tym samym przygotować pojazd od jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *